• Головна
  • Вінницькі підприємства-боржники не хочуть сплачувати заробітну платню?
16:06, 30 листопада 2012 р.

Вінницькі підприємства-боржники не хочуть сплачувати заробітну платню?

Половина підприємств, які не сплачують зарплату своїм працівникам - економічно активні.

К такому винсовку прийшли в Головному управлінні статистики Вінницької області.

"Із загальної суми боргу по з/п половина (50,2%) припадає на економічно активні підприємства, 46,2% – на підприємства-банкрути, частка економічно неактивних підприємств в обсязі заборгованості складає 3,6%", - повідомили в прес-службі управління.

У загальній сумі заборгованості України питома вага Вінницької області становила 1,6%.

Майже половина (44,3%) невиплаченої заробітної плати припадає на промислові підприємства області. Серед решти підприємств найбільша частка боргу перед працівниками установ охорони здоров’я та надання соціальної допомоги (13,6%), будівельних організацій (13,5%) та підприємств, що здійснюють операції з нерухомим майном, оренду, інжиніринг та надання послуг підприємцям (12,5%).

Сума заборгованості з виплати заробітної плати працівникам економічно активних підприємств на 1 листопада 2012 року становила 7,0 млн.грн.

Кількість працівників економічно активних підприємств, які своєчасно не отримали заробітну плату становила 2,0 тис.осіб або 0,6% загальної кількості працюючих. Кожному з працівників, кому заробітна плата виплачується із затримкою, в середньому заборговано 3444 грн.

Про наявність заборгованості з виплати заробітної плати повідомили 43 підприємств-банкрути області, сума їх боргу на 1 листопада  2012 року становила 6,5 млн.грн.

Нагадаємо, як вже повідомляв наш сайт, в цілому сума невиплаченої заробітної плати працівникам підприємств та організацій Вінницької області на  1 листопада  2012 року становила 14,0 млн.грн.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...