• Головна
  • На вінничанина впало 43 кг бруду та пилу
13:55, 3 грудня 2012 р.

На вінничанина впало 43 кг бруду та пилу

Протягом січня–вересня 2012 року в довкілля області від стаціонарних джерел забруднення потрапило біля 71 тис.т забруднюючих речовин, що на 17,8% більше аналогічного періоду попереднього року. Збільшення обсягів викидів пояснюється зростанням обсягів виробництва в промисловості, енергетиці та сільському господарстві.

Значна питома вага – 82,7% (59 тис.т) викидів забруднюючих речовин припадає на місто Ладижин. Крім того, високий відсоток у розподілі викидів до загального обсягу припадає на місто Вінницю (3,7%) а також на Барський (1,4%), Гайсинський (1,2%), Немирівський (1,0%), Бершадський, Томашпільський та Тростянецький (по 0,9%) райони.

Кількість викидів забруднюючих речовин від стаціонарних джерел у розрахунку на квадратний кілометр території по області протягом січня–вересня 2012 року склала 2677 кг. Найвища щільність викидів забруднюючих речовин у розрахунку на квадратний кілометр припадає на місто Ладижин – 659 т, а також на міста Вінницю – 38 т, Козятин – 36 т та Жмеринку – 15 т.

На душу населення в середньому по області припадає 43 кг викинутих у повітря забруднюючих речовин.

Основними забруднювачами повітря в області залишаються підприємства енергетичної промисловості, газопостачання, переробної промисловості та транспорту.

У місті Вінниці за січень–вересень 2012 року викиди забруднюючих речовин становили 2648 тонн. Щільність викидів забруднюючих у розрахунку на квадратний кілометр в обласному центрі становить 38 т, а обсяги викидів у розрахунку на кожного жителя міста складають 7 кг. Основними забруднювачами повітря в обласному центрі є тепломережі, викиди від яких склали 54% у загальних викидах забруднюючих речовин та підприємства переробної промисловості – 40%, в тому числі харчової – 29%.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...