• Головна
  • Старе місто у Вінниці отримає ознаки цивілізації
09:23, 5 грудня 2012 р.

Старе місто у Вінниці отримає ознаки цивілізації

У Вінниці завершується другий етап каналізування Старого міста. Плануєтьсяпрокласти майже 6 км мереж водовідведення.

Загалом у проекті з каналізування цього мікрорайону бере участь 1400 будинковолодінь. Біля 670 будинків уже мають можливість підключитись до мережі, а ще 320 вже користуються каналізацією, розповіли в прес-службі Вінницької міськради.

Вінницький міський голова Володимир Гройсман вважає реалізацію проекта дуже важливою. «Ці проекти для нас є вкрай важливими. І як показує досвід, не лише для влади, адже мешканці дуже активно беруть участь у цих процесах, - зазначає очільник міста. – Адже з одного боку, це зручні та комфортні умови для жителів приватної забудови, з іншого боку – це покращення екологічної ситуації в місті в цілому».

Два роки тому тут розпочалася реалізація масштабного проекту по каналізуванню близько 1400 будинковолодінь. Їх мешканці вирішили скористатися допомогою міської влади, яка полягає у співфінансуванні робіт у розрахунку 50 на 50 – половина суми, яка необхідна для прокладання мережі по вулицях приватного сектора, фінансується з міського бюджету, інша половина – це кошти мешканців.
Минулого року завершився перший етап каналізування цього мікрорайону Вінниці. З бюджету розвитку міста на ці роботи було виділено 1 млн. грн., що дозволило забезпечити мережею водовідведення вулиці Українську та Грабовської, провулки Ушакова та Смирнова. Наразі завершується другий етап, який включає вулиці Димчука, Киянко, Ілика, Добрих Сусідів, Квітуча, Левадна, пр. Сусідський, Сонячний, Замріяний. А це 5276 метрів самоплинної каналізаційної мережі та 688 м напірної. Залишилося прокласти близько 150 метрів мережі по вул. Левадній. Загалом з бюджету розвитку міста на проведення робіт по цих вулицях виділено близько 5 млн. грн. Мешканці вже зібрали більше 2,5 млн. грн.

Розпочався у цьому році і третій етап, до якого увійде 11 вулиць та 10 провулків. Паралельно проводиться каналізування вулиці Петровського, а на наступний рік заплановано прокласти мережі по І та ІІ провулках Петровського.

За даними Асоціації органів самоорганізації населення міста Вінниці, на наступний рік подали заявки на каналізування вулиць 7 квартальних комітетів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...