• Головна
  • Інвесторів-чужинців на Вінницький транспортний ринок не допустять
10:02, 6 грудня 2012 р.

Інвесторів-чужинців на Вінницький транспортний ринок не допустять

Вчора у Вінницькій  облдержадміністрації обговорювали проблеми пасажирських перевезень автомобільним транспортом загального користування.

Як проінформувала прес-служба облдержадміністрації, начальник управління транспорту Анатолій Вакар зазначив, що метою транспортної реформи, яка зараз впроваджується у Вінницькій області, є забезпечення населення  якісними перевезеннями.

Заступник голови облдержадміністрації Григорій Дерун вважає, що ініціатива з цього питання повинна йти не від влади, а знизу, і що тільки консолідовані дії перевізників, влади та науковців можуть сприяти вирішенню цієї проблеми. Так, сьогодні в області діють 1058 дорожніх маршрутів, які здійснюють 658 перевізників. Частина маршрутів є збитковою, правдива звітність відсутня,тож іноді навіть відверто прибуткові маршрути у звітах фігурують як збиткові, а кількість рейсів іноді у звітних документах більша, ніж кількість проданих квитків. Виходячи з цього, Григорій Дерун закликав до чесних відносин з владою, що має посприяти здоровій конкуренції та недопущенню інвесторів-чужинців на транспортний ринок Вінниччини. “Транспортні перевезення - це бізнес, і він має бути прибутковим, щоб водії отримували гідну платню, а люди - достойні та безпечні умови пересування”, – наголосив заступник голови облдержадміністрації. До участі в проекті залучені науковці, які мають допомогти провести інвентаризацію маршрутів, визначити пасажиропотоки, розробити механізми відшкодування за перевезення пільговиків.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...