18:00
24 липня
Ми вже повідомляли, що на святого Миколая знедолені діти Вінниці отримають подарунки від мерії. За інформацією прес-служби Вінницької міськради, окрім матеріальної підтримки від міського голови, за традицією дітлахи отримають і солодощі.
У цьому місту щороку допомагає Благодійний фонд Петра Порошенка, передаючи солодкі подарунки для дітей-сиріт; діток, позбавлених батьківського піклування та малечі, які опинились в складних життєвих обставинах. Також ближче до новорічних свят їх отримують усі дітки молодшого шкільного віку, вихованці садочків та діти, які знаходяться на обліку в лікувальних закладах. Загалом цьогоріч від Благодійного фонду Петра Порошенка буде передано 45 тисяч солодких подарунків.
Коментарі