18:00
24 липня
Вчора по обіді вінницькі МНСники визволили із зачиненої квартири хвору літню жінку, яка не могла самостійно відкрити двері.
За інформацією прес-служби МНС у Вінницькій області, сигнал про те, що в квартирі на вулиці Червоноармійській знаходиться хвора жінка, яка не в змозі самостійно відкрити вхідні двері, надійшов на пункт зв’язку державної пожежно-рятувальної частини №2 міста Вінниці вчора о 14:51.
Рятувальники за допомогою трьохколінної драбини піднялися на другий поверх, через балкон потрапили до квартири та відкрили вхідні двері. 78-річну потерпілу передали працівникам швидкої медичної допомоги, які доставили її в лікарню
Коментарі