• Головна
  • У Вінницькій області 27 аптек відпускають ліки для гіпертоніків за пільговою ціною
15:31, 12 грудня 2012 р.

У Вінницькій області 27 аптек відпускають ліки для гіпертоніків за пільговою ціною

За інформацією прес-служби Вінницької ОДА,  на часткове відшкодування вартості лікарських засобів для лікування осіб з гіпертонічною хворобою в область надійшла субвенція з державного бюджету у розмірі 1,5 млн. грн. і 27 аптек забажали відпускати ліки за пільговою ціною.

А загалом в  області зареєстровано близько 460 тис. хворих на гіпертонічну хворобу, що становить майже 30% усього населення. Впровадження Порядку часткового відшкодування вартості лікарських засобів для лікування осіб з гіпертонічною хворобою в області, як і в цілому по Україні, розпочато з 1 листопада поточного року. Кількість суб’єктів господарювання, які бажають стати учасниками даного пілотного проекту, постійно збільшується, а відтак збільшується мережа аптек-учасників. Наразі 27 суб’єктів господарювання аптечної мережі Вінниччини підписали угоду з облдержадміністрацією і відпускають ліки для гіпертоніків за пільговою ціною.

На Вінниччині кількість хворих на гіпертонічну хворобу, які потребують лікування гіпотензивними лікарськими засобами, включеними до пілотного проекту, складає 233 842 особи. Впродовж дії пілотного проекту, в області виписано понад 43 тис. рецептів на гіпотензивні лікарські засоби, – повідомила заступник голови облдержадміністрації Любов Спірідонова.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...