• Головна
  • Вінниця - Білорусь: ми вам - їжу, ви нам - нафтопродукти та холодильники
17:02, 17 грудня 2012 р.

Вінниця - Білорусь: ми вам - їжу, ви нам - нафтопродукти та холодильники

Як повідомили нам у прес-службі Вінницької ОДА, за даними статистики в цьому році наша область співпрацювала з 10 країнами СНД. Білорусь серед них - на другому місці за обсягами зовнішньоторговельного обороту після Росії.

Зовнішньоторговельний оборот Білорусі склав 158 млн.дол. США. Обсяги експорту та імпорту становили відповідно 37 млн доларів та 121 млн доларів.

Експорт товарів до Білорусі різноманітний. Його основою є готові харчові продукти, на які припадає майже дві третини загального обсягу. Так, в січні–жовтні 2012 року експортовано плодів та горіхів 2626 т, соків з плодів та овочів 1321 т і макухи та інших твердих відходів 642 тис.т. Значні обсяги експортних поставок належать також жирам та олії тваринного або рослинного походження (3633 тис.дол.) і продукції хімічної та пов’язаних з нею галузей промисловості (3158 тис.дол.). Крім того, мали місце поставки столярних виробів, дроту з вуглецевої сталі, радіаторів для центрального опалення, насосів для рідин, промислового обладнання, центрифуг, машин посудомийних, машин для збирання або обмолоту сільськогосподарських культур, електричних водонагрівачів та іншого.

Основу імпорту становлять мінеральні продукти. Так, на територію області завезено 105 тис.т нафтопродуктів на 104348 тис.дол. Також в значних обсягах на Вінниччину надходили холодильники і морозильники (8052 тис.дол.), мінеральні добрива (4221 тис.дол.), вироби з каменю, гіпсу, цементу, кераміки, скла (1133 тис.дол.), вироби з чорних металів (1055 тис.дол.), машини пральні побутові (492 тис.дол.), хлібобулочні вироби (454 тис.дол.) і прилади та пристрої, що використовуються в медицині (212 тис.дол.).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...