• Головна
  • Бюджет 2013 року буде напруженим, проте цілком реальним до виконання
15:00, 18 грудня 2012 р.

Бюджет 2013 року буде напруженим, проте цілком реальним до виконання

У Вінницькій ОДА відбулася зустріч керівництва області із журналістами, під час якої обговорили бюджет на наступний рік та  відзвітували про використання бюджетних коштів поточного року.

Про це міський сайт повідомила прес-служба Вінницької облдержадміністрації.

Заступник голови ОДА зазначив, що темпи промислового виробництва в області за 11 місяців склали 107,7% до попереднього періоду минулого року. За цими показниками Вінниччина посіла перше місце серед регіонів України за темпами промислового виробництва. Володимир Барецький також відмітив, що Вінницька область посідає 1 місце серед регіонів України за темпами росту (в порівнянні з відповідним періодом минулого року) заробітної плати за результатами 10 місяців поточного року. Цей показник по області складає 118,1% (в цілому по Україні – 115,5%). Середньомісячний розмір заробітної плати по області з розрахунку на одного штатного працівника складає 2 403 грн. "Хоча темпи приросту заробітної плати у Вінницькій області значно вищі, ніж в цілому по Україні, проте цього недостатньо", – зауважив заступник голови облдержадміністрації.

Серед основних завдань, які ставить перед собою керівництво облдержадміністрації на наступний рік, Володимир Барецький назвав здійснення заходів щодо легалізації заробітної плати на підприємствах області та виведення її «з тіні».

«Заборгованість по заробітній платі значно зменшилась і на сьогодні складає близько 14 млн. грн., переважно на підприємствах, що оголошені банкрутами. В бюджетній сфері області заборгованості по заробітній платі немає», – підкреслив заступник голови облдержадміністрації. Володимир Барецький запевнив, що, спираючись на розрахунки Міністерства фінансів України, обсяг показників, доведених до обласного бюджету, дасть можливість у 2013 році забезпечити в повному обсязі видатки на оплату праці з нарахуваннями відповідно до підвищених розмірів мінімальної заробітної плати та посадових окладів за Єдиною тарифною сіткою, задовольнить потребу в коштах бюджетних установ.  Бюджет 2013 року буде напруженим, проте цілком реальним до виконання. Всі захищені статті бюджету, в першу чергу, це заробітна плата та розрахунки за енергоносії, будуть профінансовані – запевнив він. Володимир Барецький наголосив, що в проекті обласного бюджету на 2013 рік в обов’язковому порядку будуть закладені кошти на завершення найголовнішого для області довгобуду – хірургічного корпусу лікарні імені М.Пирогова.
Основне завдання влади на місцях у 2013 році – працювати над ефективністю використання бюджетних коштів, - резюмував заступник голови облдержадміністрації.  

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...