Мовчан «дав по шапці» підлеглим за «концтабір» для тварин на вінницькій фермі

2 січня голова Вінницької облдержадміністрації Іван Мовчан підписав розпорядження Про притягнення до дисциплінарної відповідальності за неналежну організацію проведення зимівлі тваринництва.

Про це йдеться в Розпорядженні № 12.

У перший робочий день 2013 року новий губернатор розпорядився покарати винних у неналежному утриманні тварин.

«За неналежну організацію зимівлі тваринництва в сільськогосподарському підприємстві СТОВ «Прогрес» с.Обідне Немирівського району оголосити догану Неїлику М.М., начальнику Головного управління агропромислового розвитку облдержадміністрації», - йдеться в документі.

Також дано розпорядження голові Немирівської райдержадміністрації Петру Михайленку до 5 січня 2013 року притягнути до відповідальності посадових осіб, з вини яких допущено падіж поголів’я сільськогосподарських тварин в СТОВ «Прогрес».

Начальнику Головного управління агропромислового розвитку облдержадміністрації, начальнику Головного управління ветеринарної медицини у Вінницькій області, головам районних державних адміністрацій під персональну відповідальність вжити вичерпних заходів щодо забезпечення належного проведення зимівлі тваринництва в сільськогосподарських підприємствах області.

Нагадаємо, наприкінці грудня 2012 року мешканці села Обідне просили захистити тварин із колишнього колгоспу, які потерпали і здихали від холоду, голоду та бруду.

Вінниця інфо
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии