• Головна
  • Батьки вінницьких діток з особливими потребами боряться за інклюзивну освіт
11:03, 11 січня 2013 р.

Батьки вінницьких діток з особливими потребами боряться за інклюзивну освіт

Батьки за інклюзивну освіту - форум під такою назвою пройшов у міській раді.

Інклюзивна освіта має на увазі забезпечення успішного навчання дітей з особливими потребами в умовах загально - освітніх шкіл.

Організаторами батьківського форуму виступили - департамент освіти міської ради та вінницькі громадські організації. Представникам батьківських комітетів шкіл розповідали про те що вже зроблено у місті для дітей з особливими потребами.

Так, у чотирьох школах та п'яти садочках впроваджено інклюзивну освіту. У школі №6 планується встановити спеціальний ліфт для дітей з фізичними вадами.

Довідка: 

Інклюзивне навчання — це система освітніх послуг, що базується на принципі забезпечення основного права дітей на освіту та права навчатися за місцем проживання, яка передбачає навчання в умовах загальноосвітнього закладу.

З метою забезпечення рівного доступу до якісної освіти інклюзивні освітні заклади повинні адаптувати навчальні програми та плани, методи та форми навчання, використання існуючих ресурсів, партнерство з громадою до індивідуальних потреб дітей з особливими освітніми потребами.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...