• Головна
  • Вінницький нардеп Калетнік каже, що Геращенко бреше
13:03, 14 січня 2013 р.

Вінницький нардеп Калетнік каже, що Геращенко бреше

Випадок, який стався на сесії Верховної Ради, набуває обертів. Спочатку вагітна Ірина Геращенко з партії «Удар» звинуватила регіонала Григорія Калетніка у тому, що він кидав у її сторону образливі коментарі. Тепер Калетнік у свою чергу каже, що Геращенко вигадала образи і спотворила його висловлювання.

Депутат Ірина Геращенко написала на своїй сторінці у Фейсбуку, що коли вона виступала щодо постанови про євроінтеграцію, то саме в той час її колега Григорій Калетнік відпускав образливі коментарі у її сторону: " та йди вже, не давати їй слова, закрити їй рота і т.д... " Калетнік каже, що Геращенко бреше.

- Ганебними можуть бути вчинки окремих посадовців, окремих людей, але держава ганебною бути не може, як і її єдиний законодавчий орган, - , - каже вінницький нардеп Григорій Калетнік. - Мені дивно. І самому хотілось, взявши стенограму, поспілкуватись з Іриною Геращенко і Ваталієм Кличком, який до мене підходив, але, на жаль, через декілька хвилин, у пані Ірини закінчився час, який вона, мабуть, могла присвятити роботі в сесійній залі і вона покинула пленарне засідання.

Журналіст RIA отримав стенограму. От що говорила Ірина Геращенко.

- Сидять вони в першому ряду, ці люди не дуже схожі, звичайно, на політиків і депутатів. І я вважаю, що регламентний комітет має розглянути поведінку цих людей, які дозволяють собі з першого ряду коментувати виступи колеги від опозиції, жінки, такими словами, знаєте, які не чуєш іноді в подворотні. Закінчуючи, я хочу сказати, що… Я таких слів не повторюю, нехай ними вони спілкуються в своїй клоаці, там, де вони живуть.

Із стенограми видно, що виступаюча не розрахувала відведений для виступу час і не закінчила думку. Головуючий, як правило, дає команду операторам включити мікрофон виступаючим, і ця процедура займає 5-8 секунд. Саме в цей момент Калетнік запитав Ірину Геращенко: - Себе Ви вважаєте парламентарем ганебної Верховної Ради чи Ви вже євродепутатка?

Чому слова, які Григорій Калетнік цитував із виступу пані Геращенко, викликали у неї такий потік спогадів щодо «інституту благородних дівиць», «поручика Ржевського» і спілкування «в клоаці»? Залишається незрозумілим.- пише Пресс служба депутата.

Григорій Калетнік не виявив бажання коментувати вигаданих слів, які розповсюджує від його імені Ірина Геращенко

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...