• Головна
  • Які імена обирали вінничани для своїх малюків
16:01, 22 січня 2013 р.

Які імена обирали вінничани для своїх малюків

Вінничани перестають бути оригінальними у виборі імен для своєї малечі. Як зазначають, у Вінницькому РАЦСі, мода на незвичні імена поступово відходить. Торік хлопчиків найчастіше називали Андріями та Артемами, дівчаток – Настями і Даринками. Незважаючи на це, маленьких Ринатів, Адамів, Тимурів, Сав та Єв, Аурі, Амалій у Вінниці теж вистачає.

А загалом українці у виборів імен задля оригінальності пішли далі і називають дівчаток Попелюшками, а хлопчиків Ангелами, Спартанками і Добринями.

Наприклад, у Київській області тепер є Попелюшка і Декстер. У Харківській - батьки назвали дитину Платоном. На Полтавщині підростають Азарій, Віталій-Ангел, Граф, Мілан, Одіссей і Султана. У Львівській області народилася Ріана та Квітка-Марія. У Криму підростають Емануель, Добриня, Спартак, Ясон, Анабель, Весна та Есмеральда.

Серед незвичних хлопчачих імен у Вінниці у 2012 році траплялися Ринат, Сава, Тимур, Герман, Аріель, Іоан та Адам. А дівчаток називали такими оригінальними іменами як Амалія, Ніколь, Суламіта, Юліана, Рената, Ауріка, Єва, Емілія та Власа.

Але в списку найбільш популярних імен незвичних мало. Торік у Вінниці хлопчиків найчастіше називали Олександрами, Владиславами, Максимами, Артемами, Даніілами, Михайлами та Андріями. А серед найпопулярніших імен дівчаток – Анна, Єлизавета, Анастасія, Софія, Марія, Дарина, Аліна, Вероніка та Вікторія.

- Загалом, у нас мода на оригінальні імена поступово відходить, незвичними для нас іменами, своїх дітей, як правило, називають іноземці, - каже начальник міського РАЦСу Галина Левицька. - Вінничани ж в основному називають своїх діток нашими звичайними іменами, дивляться характеристику вибраного імені, більше батьків називають дітей і в залежності від церковного календаря, наприклад, Андріями, Михайлами, Василями, Савами. Можливо вінничани зрозуміли, що оригінальні імена просто не звучать з прізвищем та по батькові.

Загалом в 2012 році хлопчиків народилось традиційно більше ніж дівчаток: 2685 проти 2439. Всього протягом минулого року у Вінниці народилося 5124 дітей.

- Це більше ніж в 2011 році, коли у Вінниці зареєстрували 4940 діток, що не може не радувати, - каже Галина Левицька.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...