• Головна
  • На Вінниччині у чотирьох райвідділах міліції нові керівники
12:02, 29 січня 2013 р.

На Вінниччині у чотирьох райвідділах міліції нові керівники

Очільник обласної міліції Вінниччини генерал Віктор Русин призначив керівників райвідділів у Барському, Літинському, Вінницькому районах, а також представив нового керівника особовому складу 2-го міського відділу міліції.

Про це повідомляє прес-служба МВС України у Вінницькій області.

У міліції Вінниччини відбулися ротації. Особовому складу трьох райвідділів міліції та 2-ому міському відділу міліції міста Вінниці головний міліціонер області представив нових керівників.

Відтепер керівником Барського райвідділу міліції призначено Павла Кукурудзу, який до цього часу працював начальником Вінницького райвідділу міліції. Його попередник Павло Кушнір, який понад двадцять років життя присвятив служінню у міліції, пішов на заслужений відпочинок.

Новим керівником Вінницького райвідділу міліції став Віктор Сидоренко, який понад п’ять років очолював 2-ий відділ вінницького міського відділу міліції. На цю посаду генерал призначив колишнього керівника Літинського райвідділу міліції – Олександра Короля.

На посаду начальника Літинського райвідділу міліції призначено Олега Будківського, який донедавна очолював Козятинський райвідділ міліції.

Призначаючи нових керівників, генерал Віктор Русин довів особовому складу райвідділів основні вимоги до працівників міліції, визначені Міністерством внутрішніх справ. Генерал наголосив, що у роботі міліції людина завжди залишається пріоритетом, а найвищою оцінкою роботи правоохоронця є довіра людей.

- Працівник міліції має бути вимогливим в першу чергу сам до себе: бути дисциплінованим, мати охайний зовнішній вигляд, адже людина у формі – це обличчя усієї міліції, - зазначив генерал Віктор Русин.

Одним з головних завдань міліції є профілактика скоєння правопорушень, адже розкривати злочини важче, ніж їх попереджати. Особливо це стосується неблагополучних родин, молоді, яка з досить юного віку схиляється до вживання алкоголю та наркотиків. Дільничні працівники міліції мають звертати на це особливу увагу.

Усім присутнім керівник міліції Вінниччини побажав кожного дня з роботи повертатися живими та здоровими і завжди пам’ятати, як ви будете ставитися до людей, таке буде в них відношення і до вас, адже кожна людина сама створює собі авторитет.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...