• Головна
  • Вінницька незалежна профспілка «Трудящі» заявляє про беззаконня на Гайсинському спиртовому заводі
18:02, 5 лютого 2013 р.

Вінницька незалежна профспілка «Трудящі» заявляє про беззаконня на Гайсинському спиртовому заводі

Новопризначений директор державного підприємства «Гайсинський спиртовий завод» намагається знищити незалежну первинну профспілку на підприємстві. Профспілка заводу звернулась за захистом до Президента України Віктора Януковича.

06 лютого 2013 року о 13 годині у приміщенні Вінницького прес-клубу (вул. Соборна, 68, кінотеатр ім. М.Коцюбинського, 3 поверх) відбудеться прес-конференція Вінницької обласної незалежної профспілки «Трудящі» на тему: «Беззаконня на державному підприємстві «Гайсинський спиртовий завод»: новопризначений директор намагається знищити незалежну первинну профспілку підприємства».

30 січня директор Гайсинського спиртзаводу віддав незаконний наказ охороні не пропускати на територію заводу голову первинної профспілки. 03 лютого 2013 року голова первинної профспілки ДП «Гайсинський спиртовий завод» Андрій Бондаренко звернувся з відкритим листом до Президента України Віктора Януковича з проханням захистити права працівників заводу від свавілля директора. Заява до міліції про перешкоджання профспілковій діяльності з 30 січня 2013 року розслідується Гайсинським райвідділом міліції.

На прес-конференції голова Вінницької незалежної профспілки «Трудящі» Ігор Попенко та голова первинної профспілки ДП «Гайсинський спиртовий завод»  Андрій Бондаренко повідомлять журналістам хто і чому намагається знищити незалежну від роботодавця первинну профспілку на підприємстві. Та чому першочерговим завданням новопризначеного директора стало знищення незалежної первинної профспілки.

 Прес-конференція проводиться в рамках проекту «Захист прав мешканців Вінницької області на отримання заробітної плати за свою роботу» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

   

У прес-конференції візьмуть участь:

Ігор Попенко – голова Вінницької незалежної профспілки «Трудящі»;

Андрій Бондаренко – голова первинної профспілки ДП «Гайсинський спиртовий завод» .

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...