• Головна
  • Боксерська рукавичка 16-річного вінничанина стала національним рекордом
18:00, 15 лютого 2013 р.

Боксерська рукавичка 16-річного вінничанина стала національним рекордом

16-річний вінничанин Анатолій Гайструк прикрасив чималу боксерську рукавичку національною вишивкою. Хлопець займається дизайном одягу і просто забажав поповнити свою колекцію цікавим екземпляром, а виявилося – пішов на рекорд. 15 лютого у вінницькій галереї сучасного мистецтва «Арт-Шик» представники Національної книги рекордів присвоїли рукавичці статус «Найбільша боксерська рукавичка, прикрашена національною вишивкою».

Довжина цієї рукавиці – 60 сантиметрів, ширина – 24. За словами експерта Національного реєстру рекордів України Лани Вєтрової, ні в Україні, ні у світі аналогів такій рукавичці немає.

– Це не просто боксерська рукавиця, а мистецький виріб, – розповідає Лана Вєтрова. – Є в Україні рекорд, пов’язаний зі спортінвенарем – це велетенський бутс довжиною5 метрів3 сантиметри. Його було виготовлено у Запоріжжі до чемпіонату «Євро – 2012». Є також рекорд найбільшої рукавички звичайної, але боксерської ще не було.

Анатолій Гайструк поділився, що на виготовлення цієї рукавички надихнув старший брат Дмитро, котрий привіз саму рукавички з Олімпійських ігор в Лондоні. Жовто-блакитні кольори рукавиці самі підказали ідею створення орнаменту. Трудився над виробом цілий місяць.

– Орнамент я підбирав, розглядаючи різні види української вишивки, – каже юний дизайнер. – Колись я займався боксом, але згодом вирішив піти у мистецтво. Зараз працюю над проловженням ідеї – є ще більша рукавичка, на якій я теж вишию орнамент. Планую зробити виставку у Лондоні.

У вишивці, представленій на рекордній рукавичці, , Анатолій Гайструк використовував вишивку, яка символізує гармонію світу, чоловічу силу, честь та спритність.

У втіленні ідеї хлопцеві допомогла директор салону «Інтер-Шик» Людмила Бушинська, яка стала співорганізатором рекорду, за що й отримала відповідний диплом.

рукавичка

рукавичка

 рукавичка1

 рукавичка2

 рукавичка3

 рукавичка4

 рукавичка5

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...