Янукович наказав Мовчану готуватись до святкування 1000-річчя Лядівського монастиря на Вінниччині

Президент України Віктор Янукович підписав Указ про заходи з нагоди 1000-річчя заснування Скельного монастиря в с. Лядова Могилів-Подільського району Вінницької області, який є пам’яткою археології національного значення.

Про це йдеться в Указі Президента № 80/2013 від 19 лютого.

Ураховуючи історичне і духовне значення пам'ятки археології національного значення Скельного монастиря в с. Лядова Могилів-Подільського району Вінницької області, з нагоди 1000-річчя його заснування та з метою сприяння збереженню цієї пам'ятки, Президент постановив:

1. Кабінету Міністрів України разом із Вінницькою обласною державною адміністрацією невідкладно опрацювати питання щодо здійснення заходів, спрямованих на збереження, реставрацію та реабілітацію Скельного монастиря, зокрема укріплення схилів, в яких знаходиться ця пам'ятка археології, а також будівництва відповідної захисної споруди.

2. Міністерству культури України разом із Вінницькою обласною державною адміністрацією організувати і провести урочисті заходи з нагоди 1000-річчя Скельного монастиря.

3. Державному комітету телебачення і радіомовлення України забезпечити висвітлення в засобах масової інформації заходів, присвячених 1000-річчю Скельного монастиря.

Вінниця info
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии