• Головна
  • Київстар допомагає розвивати смарт-транспорт у Вінниці
Новини компаній
11:40, 9 червня 2020 р.

Київстар допомагає розвивати смарт-транспорт у Вінниці

Новини компаній

Відтепер жителі Вінниці можуть поповнювати електронний проїзний – Муніципальну картку вінничанина* - з балансу мобільного рахунку Київстар. 

Послуга доступна всім абонентам передплаченої форми обслуговування Київстар за підтримки Вінницького Міської Ради.

Запуск послуги в Вінниці коментує Сергій Коптік, директор департаменту мобільних фінансових сервісів Київстар: «Пропонувати жителям Вінниці та гостям міста цифрові та інноваційні способи оплати проїзду в громадському транспорті ми почали ще рік тому. Тоді ми спільно з міськрадою Вінниці запустили послугу оплати проїзду в громадському транспорті міста за допомогою SMS. Послуга поповнення е-квитка за допомогою балансу мобільного рахунку - наступний крок у розвитку мобільних фінансових сервісів. Спільно з міськими муніципалітетами в рамках концепції «розумних» міст ми продовжимо розвивати культуру безготівкових оплат різних видів послуг, тому що це зручно та економить час».

Для того, щоб поповнити карту вінничанина з балансу мобільного рахунку Київстар, абоненту необхідно:

  • Зайти на платіжну сторінку на сайті Київстар або в мобільний додаток «Смарт-Гроші» (завантажити його можна з Play Market або App Store);
  • Ввести суму поповнення;
  • Ввести номер телефону, з якого буде списана плата за поповнення;
  • Дочекатися SMS з кодом для підтвердження поповнення;
  • Підтвердити оплату.

Всі деталі оформлення Муніципальної карти вінничанина можна знайти на сайті. Гості міста можуть придбати неперсоніфіковану транспортну картку в точках продажу біля зупинок.

«Безготівкова сплата за проїзд Муніципальною карткою вінничанина та  безконтактними банківськими картками – це нові можливості для пасажирів, їх комфортного користування муніципальним транспортом й розвитку Вінниці у напрямку Smart city, адже завдяки Муніципальний картці в подальшому людина зможе користуватись додатковими сервісами, - говорить директор КП «Вінницякартсервіс» Катерина Бабіна.Впровадження у Вінниці безготівкової системи оплати проїзду – це ще один важливий крок в напрямку модернізації й осучаснення транспортної системи міста».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...