У Вінниці держава «обміняла» частину «Кристалу» на 200 робочих місць

За даними Фонду державного майна України станом на 1 січня 2013 року на приватизовані підприємства надійшло 10,8 млрд. гривень, 1,78 млрд. доларів, та 72 млн. євро – з урахуванням курсу валют всього майже 26,4 млрд. гривень інвестицій. З них за договорами купівлі-продажу пакетів акцій підприємств 24,8 млрд. гривень, за договорами купівлі-продажу об’єктів незавершеного будівництва та малої приватизації – 1,6 млрд. гривень.

Про це повідомляє прес-служба Фонду держмайна.

Залучення приватних інвестицій сприяє забезпеченню успішної діяльності підприємств та створенню нових робочих місць. Про це свідчать результати перевірок виконання умов договорів купівлі-продажу, які проводить Фонд держмайна.

Як приклад, у Вінницькій області за договором купівлі-продажу нежитлових приміщень виробничого корпусу покупцем після проведеного капітального ремонту було відкрито гіпермаркет «Грош» та працевлаштовані понад 200 осіб. Торговий центр «Грош», площею 6 тис. кв. м відкрито в листопаді 2011 року. Він розташований по вул. Келецькій, на території колишнього цеху вінницького заводу з обробки алмазів «Кристалл», який п’ять років не використовувався

Як раніше повідомляв ФДМУ, за договорами купівлі-продажу державного майна, виконання умов яких Фонд державного майна перевірив у 2012 році, новими власниками створено 1413 нових робочих місць. Причому, тільки 97 з них – на виконання зобов’язання про створення нових робочих місць, всі інші не були передбачені договорами купівлі-продажу.

Вінниця info
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии