У вінницькому «Лісопарку» зведуть суперклініку

У Вінниці відбулась обласна містобудівна рада, на якій було узгоджено детальний план забудови території, призначеної для університетської клініки Вінницького національного медуніверситету ім. Пирогова.

Про це повідомляють «Вінницькі реалії».

Ідея створення потужної бази, що включає стаціонар для перебування пацієнтів протягом 30 днів, навчальні аудиторії, лабораторії для заняття наукою і багато іншого, належить ректору ВНМУ Василю Морозу. За його задумом, такий мегацентр з лікувальною, освітньої та наукової функціями буде єдиним на кілька областей.

У 2011 році Кабінет міністрів України «дав добро» на розробку проектного обгрунтування. Попередні роботи вже виконані фахівцями місцевої філії “НДІпроектреконструкція”.

Університетську клініку планується звести на території лісопарку поблизу вулиць Максимовича, 600-річчя та Хмельницьке шосе, неподалік від храму євангелістських християн-баптистів. Хоча де-факто 6,8 гектарів землі знаходяться поруч з містом, юридично нині ця ділянка відноситься до Вінницького району. З

За проектною пропозицією, в лісовому масиві буде споруджено три корпуси у вигляді “трилисника”, з’єднаних між собою. За інформацією “Реала”, головними зауваженнями з боку обласної влади є недосконало продумана система під’їзду до майбутньої клініки і необхідність продумати, як при будівництві вирубати якнайменше зелених насаджень.

Планується, що корпуси будуть 4 -, 6 – і 8-поверхові. Вони вмістять практично всі відділення, які сьогодні є в «Пироговській» лікарні, плюс дитячі, діагностичний центр, а також зали для проведення симпозіумів, конференцій тощо.

Все це, як заявляється, буде відповідати стандартам провідних навчальних закладів світу. Після затвердження детального плану Вінницьким райрадою, архітектори отримають вихідні дані для проектування. На цій стадії, оскільки об’єкт досить специфічний, до роботи вінницьких фахівців “підключать” їх столичних колег, які мають досвід у створенні медичних комплексів.

Вінниця.ок
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии