Мовчан дав вказівку закривати школи Вінниччини на карантин при перевищенні епідпорогу

Губернатор Вінницької області Іван Мовчан дав розпорядження призупиняти роботу дитячих дошкільних закладів, шкіл і інших навчально-виховних установ терміном на 10-14 днів при перевищенні епідемічного порогу захворюваності на грип та гострі респіраторні інфекції.

Про це йдеться в розпорядженні голови Вінницької облдержадміністрації №66.

Губернатор наказав головам райдержадміністрацій, міським головам міст обласного значення при ускладненні епідемічної ситуації із захворюваності на грип та гострі респіраторні інфекції, перевищенні епідемічного порогу, запроваджувати посилений протиепідемічний режим у місцях масового перебування людей, дитячих дошкільних закладах, закладах культури та освіти, на підприємствах, в установах, організаціях і закладах охорони здоров'я незалежно від форми власності.

Також за поданням територіальних органів державної санепідслужби, на початку епідемії, при перевищенні епідемічного порогу захворюваності на грип та гострі респіраторні інфекції у районному центрі, м. Вінниця, або при реєстрації в організованому колективі з кількістю дітей менше 50 – 5-10 % захворілих, 50-100 – 10-20% захворілих, більше 100 – 25-30% захворілих, вибірково в залежності від ситуації в межах повноважень призупиняти роботу дитячих дошкільних закладів, шкіл і інших навчально-виховних установ терміном на 10-14 днів.

Нагадаємо, починаючи з 18 лютого здійснюється щоденний моніторинг епідемічної ситуації із захворюваності на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції в м. Вінниці, та щотижневий моніторинг в цілому по області. Поки що перевищення епідемічного порогового рівня не зафіксовано.

Вінниця info
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии