![](https://s.0432.ua/section/logo/upload/pers/33/logo.png?20240727)
13:02, 4 березня 2013 р.
У Вінниці стартує міжвузівський фестиваль «Вінницька студентська весна»
5 березня у Вінниці стартує другий вінницький загальноміський міжвузівський фестиваль «Вінницька студентська весна».
У фестивалі візьмуть участь збірні команди з числа студентів (магістрантів, аспірантів) вищих навчальних закладів м.Вінниця. Особливістю другого фестивалю є включення до числа учасників окрім ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації, ще й ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації.
У цьогорічному фестивалі студенти зможуть продемонструвати свої здібності у жанрах:
- вокальне мистецтво – змагання вокалістів;
- хореографічне мистецтво – змагання малих груп;
- сценічне мистецтво – виступи команд КВН;
- спортивний напрямок – змагання з нетрадиційних видів спорту (боулінг, більярд, теніс) та з футболу;
- інтелектуальний напрямок – змагання з гри «Дебати»;
- соціальний напрямок – конкурс-звіт студентських соціальних проектів.
Команди-учасники «Вінницької студентської весни» змагатимуться за звання найкращої у 5-ти номінаціях: «Спорт», «КВН», «Видовищна програма», «Дебати», «Соціальний проект».
За результатами змагання у кожній номінації команда-учасник буде заробляти певну суму балів, яка заноситиметься до таблиці рейтингу фестивалю. У кожній номінації відповідно до набраних балів буде визначено переможця номінації, за що команду-переможця нагородять пам’ятним дипломом, кубком та грошовою премією у сумі 1 тис. грн.
За підсумками усіх турів та загальною сумою балів, набраною у всіх етапах фестивалю, визначається команда-переможець, якій буде присвоєно звання володар гран-прі фестивалю. Ця команда одержить пам’ятний символ фестивалю – кубок, диплом та грошову винагороду у сумі 5 тис. грн.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
16:50
24 липня
11:00
24 липня
Оголошення
09:34, 25 липня
13:03, 21 липня
10
16:52, 18 липня
live comments feed...
Коментарі