18:00
24 липня
Кулінарний ярмарок, який проходив у Вінниці,організували працівники вінницького територіального центру соціального обслуговування.
Пиріжки - гривня, смажені перепели - 15, а піца - три. Стільки коштувала різна смакота на кулінарному ярмарку, який організували працівники вінницького територіального центру соціального обслуговування. Вони ж і готували українські страви для продажу на аукціоні і прилавках. Відвідувачів пригощали салом з хлібом, цукерками та концертом. Як проходив кулінарний ярмарок та на що збирали гроші - дивіться у відеосюжеті:
Коментарі