18:00
24 липня
Пригода трапилась 18 березня о 13:35. У пожежно-рятувальну частину №4 міста Вінниці повідомили, що поблизу вулиці Свердлова на річці Південний Буг потрібно рятувати лебедя.
Як повідомляє прес-служба рятувальників області, на місці пригоди рятувальники дістали птаха за допомогою риболовного підсака. Люди пройшли десятиметрову відстань по крихкій кризі річки, аби дістатись до лебедя, що лежав на самій кромці. Зараз птах знаходиться на рятувальній станції Вишенського озера. Його оглянули та надали потрібну допомогу. Пізніше його відпустять на волю.
Коментарі