• Головна
  • Вінницький обласний центр медицини катастроф відкрили офіційно
10:02, 20 березня 2013 р.

Вінницький обласний центр медицини катастроф відкрили офіційно

Для безперебійного функціонування служби потрібно ще 140 авто

У Вінниці на вул.Пирогова офіційно відкрили нове приміщення обласного центру екстреної медичної допомоги і медицини катастроф. Приїхав вітати медичний персонал і голова облдержадміністрації Іван Мовчан. Він перерізав стрічку і вручив символічний ключ від будівлі головному лікарю центру Анатолію Пірникозі.

- Дуже важливо мати єдину структуру екстреної медицини, яка працюватиме якісно, чітко і професійно, адже від цього залежить життя важкохворих чи потерпілих людей, - сказав губернатор. - Я сподіваюся, що нове приміщення спонукатиме працівників мислити відповідальніше і працювати оперативніше. А найближчим часом центр отримає кошти, які необхідні для його оснащення і завершення благоустрою.

У центрі планується створення оперативно-диспетчерської служби з єдиною центральною диспетчерською. Вона буде оснащена сучасною технікою і контролюватиме пересування медичних бригад. Також у диспетчерській визначатиметься оптимальний маршрут руху до хворого. Планується, що центр запрацює восени, поки ж у ньому "обживаються" працівники.
- Реконструйоване приміщення центру відповідає сучасним вимогам, - говорить директор департаменту охорони здоров'я і курортів облдержадміністрації Лідія Діденко. - У минулому році за рахунок централізованих закупівель область отримала 40 нових санітарних автомобілів. Завдячуючи їхньому обладнанню, підтримуватиметься життя важкохворого під час транспортування. 

Чиновники кажуть, що після того, як нова медична система запрацює, у селі чекати швидку потрібно буде не більше 20 хвилин. Щоправда, аби забезпечити безперебійне функціонування служби екстреної медичної допомоги на території області, потрібно ще 140 автомобілів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...