18:00
24 липня
У житловому будинку 61-річного жителя Немирівського району правоохоронці знайшли боєприпаси. Під час перевірки працівники міліції виявили та вилучили 5 електродетонаторів та детонуючий шнур.
Де чоловік придбав вибухівку та з якою метою зберігав має встановити слідство. Небезпечна знахідка направлена на дослідження в науково-дослідний експертно-криміналістичний центр при УМВС України. Працівниками міліції відкрито кримінальне провадження. За незаконне поводження зі зброєю та боєприпасами (ч. 1 ст. 263 КК) чоловікові загрожує обмеження волі на строк від двох до п’яти років.
Коментарі