• Головна
  • Що приховано у солодощах на полицях магазинів у Вінниці?
14:57, 20 жовтня 2020 р.

Що приховано у солодощах на полицях магазинів у Вінниці?

Що приховано у солодощах на полицях магазинів у Вінниці?

Часом читаючи склад певних продуктів не розумієш, що саме ти купуєш для себе та своєї родини: корисну та смачну їжу чи суміш незрозумілих інгредієнтів та пальмову олію.

Нам стало цікаво, чому виробникам не простіше виготовляти натуральну продукцію, а не «міксувати» ті самі незрозумілі інгредієнти.

Ми поговорили із представником ТМ «Солодка Мрія» у Вінниці та запитали про те, чому натуральне виробництво для багатьох компаній – не пріоритет №1?

«Виробництво натуральних продуктів нелегка справа», - зазначає представник ТМ «Солодка Мрія».

Здогадайтесь, яку пропозицію наша команда чує найчастіше від постачальників сировини і завжди відповідає відмовою? Це пропозиція придбати різноманітні харчові добавки. До нас періодично звертаються представники різних компаній, котрі займаються виготовленням замінників, сублімованих продуктів, різних ароматизованих наповнювачів та інших кондитерських інгредієнтів. І вони щиро дивуються, чому ми не хочемо полегшити собі роботу. Скажімо, замінити звичайне куряче яйце на його аналог – альбумін, або натуральні фрукти на їх ароматизовані замінники та наповнювачі. Для нас це неприпустимо!!!

Але наша компанія принципова у питанні натурального виробництва. Ми залишаємося вірними своїм принципам і використовуємо лише так звані «нульові продукти». Що це таке? Таким особливим терміном ми позначаємо продукти, які не зазнали змін від втручання людини. Максимально натуральні, природні. Наприклад, коли рецепт потребує додавання молока, то використовується саме продукт тваринництва — просто молоко. Якщо мова йде про яйця, то це звичайні свіжі курячі яйця. А якщо нам потрібне вершкове масло, то нічим іншим його не буде замінено. Ми візьмемо таке ж найкраще масло, яке б взяла добра господиня, котра з любов’ю готує для своєї родини.

Використовуючи натуральні «нульові продукти», ми можемо гарантувати гіпоалергенність, безпечність наших виробів для вас та ваших дітей. Це правило незмінне, тому ви можете не хвилюватись про власне здоров’я, купуючи смаколики у наших крамницях.

Безперечно, собівартість натурального виробництва більша, ніж на основі штучних замінників продукції, тому деякі виробники, намагаючись знизити затрати на виробничі процеси, використовують ті самі замінники.

Надавайте перевагу натуральному та обирайте смачне та корисне для себе та своїх близьких!

Оновлений сайт ТМ «Солодка Мрія»

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...