
14:02, 22 березня 2013 р.
У Вінниці, біля Будинку офіцерів, чоловік “врізався” в трамвай
Сьогодні, 22 березня, близько 8.30 ранку чоловік, переходячи дорогу, не розминувся з трамваєм. За словами свідків, було схоже, що 65-річний вінничанин перебував в стані алкогольного сп’яніння. Це ж припускають в трамвайно-тролейбусному управлінні.
- За словами свідків та наших працівників ситуація виникла, зважаючи на стан чоловіка. Але поки що це тільки попередня інформація, - каже заступник начальника ТТУ Микола Завірюха. – На наш погляд, вини з боку працівників підприємства не було.
Перехожі кажуть, що чоловік, переходячи вулицю біля Будинку офіцерів, “напоровся” на задню частину трамваю. Також додають, що він хотів одразу піти з місця події, не чекаючи приїзду швидкої. Але швидка все-таки доставила потерпілого в міську клінічну лікарню швидкої медичної допомоги.
На місці чоловік, який представився Володимиром, так і не дав себе оглянути: пішов з лікарні, не чекаючи приходу лікаря.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
09:10
14 липня
15:55
13 липня
Найкраща і доступна червона ікра та морепродукти у Вінниці
Новини компаній
17:00
11 липня
Оголошення
16:16, 11 липня
21:32, 3 липня
21:32, 3 липня
21:32, 3 липня
21:32, 3 липня
live comments feed...
Коментарі