• Главная
  • Свободівець Мохник хоче покарати вірмен на Вінниччині
12:01, 2 апреля 2013 г.

Свободівець Мохник хоче покарати вірмен на Вінниччині

Народний депутат України, заступник голови фракції Всеукраїнського об'єднання "Свобода" у Верховній Раді України,  куратор «Свободи» у Вінницькій області Андрій Мохник втрутився в кримінальну ситуацію довкола селища Вендичани Могилів-Подільського району Вінницької області

 Як повідомила депутату-свободівцю громада селища, вони потерпають від свавілля представників місцевої вірменської національної меншини. 

 Так, місцевий бізнесмен Артак Айрапетян побив громадянина Анатолія Юрчака та його спільниками. Пана Юрчака було побито бейсбольними битами ледве не до смерті. 

 Правопорушення у Вендичанах із боку представників вірменської меншини непоодинокі. За словами місцевих мешканців, вже було зґвалтовано неповнолітню дівчинку, до місцевих українських бізнесменів і посадовців застосовували фізичну силу, а тих, хто намагається протестувати, залякують. До правоохоронців та місцевої влади звертатися марно, адже вони потурають бандитам. 

 З часу скоєння злочину, що призвело до каліцтва людини, минуло близько трьох місяців. Саме бездіяльність правоохоронців змусила масово вийти на вулицю з протестом більшість мешканців селища й звернутися по допомогу до народного депутата України Андрія Мохника.

 Андрій Мохник направив звернення щодо затягування слідства у справі побиття громадянина А. Юрчака та вчинення інших злочинів у смт. Вендичани до Генерального прокурора України Віктора Пшонки і Міністра внутрішніх справ України Віталія Захарченка з вимогами притягнути винних у вчиненні злочинів і бездіяльності до встановленої законом відповідальності.

  На звернення Андрія Мохника вже надійшла відповідь від Міністра внутрішніх справ України, в якій зазначено, що "розпочато кримінальне провадження за фактом спричинення тілесних ушкоджень Юрчаку А.П. за ознаками кримінального правопорушення передбаченого ч. 1 ст. 122 (Умисне середньої тяжкості тілесне ушкодження) КК України. За вчинення зазначеного кримінального правопорушення притягнуто до відповідальності Айрапетяна А.Ш". Також у листі сказано, що "матеріали провадження разом із обвинувальним актом направлено для розгляду до Могилів-Подільського районного суду, де воно на цей час перебуває".

 

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...