У Вінниці знову стартують «Мистецькі вихідні»

25 травня на майдані Незалежності уже третій рік поспіль стартує проект «Мистецькі вихідні». Враховуючи досвід проведення І-го та ІІ-го сезону проекту, цього року організатори та його партнери підготували справжні сюрпризи та подарунки найактивнішим учасникам майстер класів, інтерактивних ігор та сімейних вікторин.

Кожної суботи, починаючи з 25 травня, з 18 години на різних майданчиках нашого міста – ККЗ «Райдуга», площа Театральна, майдан Незалежності, мікрорайон Сабарів, мікрорайон Тяжилів, МПКіВ «Дружба народів», мікрорайон Пирогово та на майданчиках біля бібліотек-філій відбудуться яскраві та незабутні дійства починаючи з хореографічних та вокальних майстер-класів, та закінчуючи майстер-класами боді-арту та оригамі. Кожен бажаючий може не тільки стати активним учасником, а й отримати миттєві призи (запрошення на дитячі вистави, сувенірну продукцію від партнерів фестивалю). Проект триватиме протягом травня – серпня 2013 року.

Усі, хто бажає стати учасником проекту цього року, подавати заявку можуть до 10 травня у департамент культури Вінницької міської ради (вул. Соборна, 59» або на електронну адресу: [email protected] Зразок заявки можна знайти на сайті Вінницької міської ради (www.vmr.gov.ua).  Проведення конкурсу організаторами на визначення кращих проектів триватиме до 20 травня.

Також у рамках проекту «Мистецькі вихідні» вже втретє пройде конкурс «Творча Битва районів», який є прототипом всеукраїнського конкурсу «Україна має талант». Конкурс проводиться з метою популяризації здорового творчого способу життя, надання можливості талановитим колективам та солістам заявити про себе, як про творчий індивідуум.

До участі в конкурсу допускаються люди віком від 3 до 80 років в 4 вікових категоріях, 2 жанрових номінаціях –  традиційного та креативного напряму, які є громадянами України, проживають в місті Вінниці та згодні з умовами Положення.

Традиційні напрями охоплюють: вокальні, танцювальні, вокально-інструментальні, театральні та оригінальні жанри. Креативні напрями: синтез мистецтв крізь призму сучасних тенденцій.

З червня по серпень 2013 року о 18 години будуть проходити відбіркові тури на майданчиках проекту «Мистецькі вихідні» за наступним графіком: 08.06 – Мікрорайон Тяжилів;  22.06 – Мікрорайон Сабарів; 06.07 Мікрорайон Пирогово; 20.07 – МПК «Дружба народів» або майданчик біля ТРЦ «Мегамолл»;  27.07 – вул. Фрунзе (на майданчику біля ЗК «Міський Палац мистецтв»); 03.08 – Хутір Шевченка; 10.08 – площа Театральна; вул. Київська, 126.

Фінал конкурсу відбудеться 31 серпня о 18.00 год. на майдані Незалежності.

Заявки на участь у конкурсі приймаються до 1 червня – у департамент культури Вінницької міської ради (вул. Соборна, 59) або на електронну адресу: [email protected]

Вінниця ok
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии