• Головна
  • Вінницький фонтан «Рошен» виходить з води (ФОТО)
16:02, 4 квітня 2013 р.

Вінницький фонтан «Рошен» виходить з води (ФОТО)

Окраса Вінниці - найбільший у світі світломузикальний річковий фонтан «Рошен» пережив суворі 20-ти градусні морози, 30-сантиметровий лід на річці Піденний Буг й 3 квітня був піднятий на поверхню води.

До робіт по звільненню фонтану від занурення буде залучений катер та річкова баржа, на якій був встановлений підйомний кран, за допомогою якого з фонтану «зніматимуть металеві окови».

Після остаточного підйому та ретельного огляду фонтану фахівцями буде визначено його технічний стан та, можливо, стане відомо, коли він почне радувати городян та гостей Вінниці своїми шоу-програмами.

Нагадаємо, що занурення фонтану «Рошен» відбулось 31 жовтня, коли у Вінниці почало різко знижуватись температура повітря.

Корпорація Roshen та Фонд Петра Порошенка в 2012 році інвестували понад 6,5 млн. грн. в модернізацію найбільшого у Європі плавучого, світломузичного Фонтану Roshen.

Довідка

Найбільший у Європі світломузичний Фонтан із єдиною у світі системою занурення під воду та реконструйована Набережна «Roshen» відкриті 4 вересня 2011 року. Під час реконструкції Набережної проведено розширення нижнього та верхнього променадів з 15845 до 16493 кв м. Проведено розчищення русел річок Вінничка та Південний Буг. На території ділянок двох скверів влаштовано пішохідні доріжки, встановлено дитячий майданчик з спеціальним антитравмовим покриттям. Для забезпечення зручних зв’язків між прогулянковою алеєю та територією, що знаходиться нижче рівня верхнього променаду влаштовано різноманітні типи сходинкових маршів, а також пандуси для осіб з обмеженими фізичними можливостями.

Фонтан Roshen розташований в руслі річки Південний Буг й має довжину 140 метрів і висоту струменя до 60 м. Фонтан Roshen нараховує чотири програми тривалістю 20 хв - "Робошен", "Ельфи", "Історія музики", "Винаходи" та 8 коротких – тривалістю 5-6 хв.

Цей соціально-культурний та інфраструктурний проект було повністю реалізовано за рахунок інвестиції Фонду Петра Порошенка та Міжнародної корпорації ROSHEN. Загальна вартість проекту Набережної і Фонтану перевищує 70 млн. гривень.

фонтан

фонтан

 фонтан1

 фонтан2

 фонтан3

 фонтан4

 фонтан5

 фонтан6

 фонтан7

 фонтан9

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...