• Главная
  • «Вінницягаз» посадив своїх контролерів на новенькі «Фольксвагени»
17:02, 12 апреля 2013 г.

«Вінницягаз» посадив своїх контролерів на новенькі «Фольксвагени»

Вдруге протягом 2013-го року ПАТ «Вінницягаз» оновило парк своїх автомобілів. Партію із 17 автомобілів «Folkswagen» отримано в рамках реалізації інвестиційної програми, затвердженої Національною комісією з регулювання енергетики.

Про це повідомляє прес-служба ПАТ «Вінницягаз».

Нові автомобілі використовуватимуться міжрайонними управліннями газових господарств для проведення комплексного приладового обстеження підземних сталевих газопроводів.

Їх укомплектовано сучасними приладами, включно з мобільними міні електростанціями, загальною вартість одного комплекта – 60 тис. гривень.

Автомобілі отримано в рамках реалізації інвестиційної програми, затвердженої Національною комісією з регулювання енергетики. Вона передбачає надходження в область до кінця поточного року ще понад сімдесяти автомобілів різного технологічного призначення.

«Нова техніка підвищить якість виконуваних обстежень, безпеку експлуатації газопроводів і комфорт умов роботи фахівців, що також слугуватиме підвищенню продуктивності їхньої праці», - йдеться в повідомленні прес-служби.

газ авто1

газ авто1

 газ авто2

 газ авто3

 газ авто4

 газ авто5

 газ авто6

 газ авто7

 

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...