У Вінниці створили музей сміття

На території вінницького підприємства, яке збирає та сортує сміття, створено музей. Його експонати - старовинні речі, знайдені на смітниках міста - ентузіасти збирали майже десять років.

Про історію музею та його експонати кореспондентові УКРІНФОРМу розповів його завідувач, комірник ТОВ "Подільська Січ" Вячеслав Воєводін.

"Коли прийшов працювати на підприємство, звернув увагу, що на смітник люди часто викидають досить цікаві речі. Я почав їх збирати, а потім створив музей старовинних речей, знайдених на смітниках. Є і раритетна техніка, медалі і монети, гармонь часів Великої Вітчизняної війни, старовинні картини, ліхтарі, праски, військові бляшки - всі експонати цінні. А найдавніший - бритва 1695 року випуску", - каже Воєводін.

Свою колекцію він називає найкращою виставкою речей епохи СРСР. Тут зібрано вже близько тисячі експонатів: старовинні підсклянники, ножі, медалі, різноманітні фарфорові статуетки, самовари. Але власник цього "скарбу" речі з музею не продає.

«Антикварники мене знають. Якщо трапляються три однакові речі, то можу їм продати, але якщо по одній - ні. Вважаю, що ці ексклюзивні речі повинні надихати і прикрашати саме наш музей», - запевняє колекціонер.

Музей розташувався у підсобному приміщенні сміттєсортувального заводу. Екскпозиція постійно поповнюється новими речами, які працівники підприємства знаходять у кучугурах сміття.

Грошей за екскурсію до музею сміття поки що не беруть. Справжню вартість колекції господар теж ще не підраховував. До кінця року він думає відкривати музей не лише для журналістів та антикварів, а й для широкого кола відвідувачів.

Укринформ
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии