Мовчан відмінив передачу Лісопарку під «міфічну клініку Мороза»

Голова Вінницької обласної державної адміністрації Іван Мовчан скасував розпорядження Вінницької районної держадміністрації від 16 січня 2012 року «Про надання дозволу на розроблення детального плану території для будівництва міжрегіональної університетської клініки на базі Віннницького національного медуніверситету», за яким передбачалось вирубка 7 га лісу у приміському масиві «Лісопарк», що межує з найбільш густозаселеним мікрорайоном Вінниці Вишенька.

Про це повідомив голова Вінницької райдержадміністрації Володимир Анікієнко, посилаючись на розпорядження Мовчана № 195 від 8 травня.

За його словами, Мовчан провів зустріч із громадськими активістами, яки виступили у захист «Лісопарку» та підписав це розпорядження, яке фактично зупиняє виділення 7 га землі у Лісопарку для подальшої вирубки.

Нагадаємо, що біля Вінниці в зоні Лісопарку планується будівництво університетської клініки, у зв’язку з чим має бути вирублено майже 7 гектарів зелених насаджень. І хоча це наразі не територія міста, занепокоєність громади була зрозумілою, адже Лісопарк – це зелені легені Вінниці.

У квітні мер Вінниці Володимир Гройсман, коментуючи ці чутки, заявив, що підтримав би ідею будівництва такої клініки, але не ціною вирубки дерев, і що таке рішення не може прийматись без врахування думки територіальної громади міста Вінниці

Вінниця info
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии