Заступниця Льовочкіна каже, що вінницькі лікарі дуже хвалять медреформу

Перший заступник глави Адміністрації Президента Ірина Акімова зазначила, що лікарі Вінницької області схвалили зміни, які вироблені в ході проведення медичної реформи.

Про це Акімова сказала під час брифінгу у Вінниці.

«Про хід медреформи повинні в першу чергу судити самі медики і пацієнти. Сьогодні там, де ми знайомилися з лікарями, ми запитували - Вам стало комфортніше працювати? Чи правильно, що ввели систему надбавок? А чи отримала реально первинка після розділу рівнів більше фінансування? Скрізь ми отримали відповідь - напрямок правильний, ми відчуваємо що ці зміни йдуть в правильну сторону, ми віримо, що потрібно створювати інститут сімейного лікаря і ми будемо рухатися вперед », - сказала вона.

Перший заступник голови Адміністрації Президента впевнена, що в реформуванні медицині крім лікаря і пацієнта є ще третя складова - це чиновники чи організатори. «Без добре працюючої команди органів місцевої влади, я думаю, нічого вийти не може. Сенс медреформи - поміняти організацію надання медичних послуг, змінити систему фінансування, віддати пріоритетне значення сімейній медицині, дати матеріальні стимули лікарям, розділити рівні і зараз з представниками місцевої влади міністерство охорони здоров'я, в цілому кабінет міністрів працюю саме над цим », - сказала Акімова.

Сьогодні під час візиту до Вінницької області перший заступник голови Адміністрації Президента ознайомилася з роботою амбулаторії загальної практики сімейної медицини у с. Северинівка Жмеринського району та в с. Городок Тиврівського району, а також відвідала Центр первинної медичної допомоги № 6 м. Вінниця.

Вінниця info
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии