• Головна
  • Вінничанин став призером Кубку Європи зі спортивної ходьби
18:51, 21 травня 2013 р.

Вінничанин став призером Кубку Європи зі спортивної ходьби

Змагання Кубку Європи зі спортивної ходьби пройшли 19 травня у місті Дудинце (Словаччина). Вінниччину на них представляли  спортсмени школи Вищої спортивної  майстерності, майстри спорту міжнародного класу Андрій Ковенко(тренер – Олена Бех) та Ольга Яковенко (тренер – Андрій Ковенко). Вони змагались на дистанції 20 км.

Андрій в особистому заліку посів 11-е місце (серед 75 учасників) та став віце-чемпіоном Європи у командному заліку. А Ольга посіла 14-е місце в особистому заліку (з 58 учасниць) та 4-е в складі збірної України.
За словами президента Федерації легкої атлетики Вінницької областіКостянтина Москалюка, ці результати відповідають нормативу «А» і дають право на участь у чемпіонаті світу з легкої атлетики, який пройде у Москві з 8 по 20 серпня цього року.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію