Порошенка-молодшого не пустили до бюджету Вінницької області

22 травня на засіданні бюджетної комісії Вінницької облради відхилили заяву члена фракції "Батьківщина" Олексія Порошенка про включення його до складу комісії.

За словами члена бюджетної комісії Ігоря Вернигора з "Батьківщини", дане питання розглядалось наприкінці засідання.

"Раніше деякі питання вирішувались в телефонному режимі, без кворума. Тепер нарешті кворум зібрали, накопичилось більше 30 питань. Засідали з 11-ї до 16-ї. Потім голова комісії Наталія Гетце сказала, що є така заява Порошенка: "Але її не будемо розглядати, бо в комісії вже є один представник "Батьківщини", цього досить". Одноголосно, окрім мене, всі проголосували за це", - розповів він.

Ігор Вернигор зауважив, що дане питання повинна розглянути сесія.

"Тоді Гетце сказала, що Порошенко звернувся не до сесії, а до голови облради. А той доручив розглянути заяву комісії. Тепер Олексій Порошенко має написати заяву на ім'я сесії. Щоб всі депутати вирішувати, чи включати в бюджетну комісію сина Петра Порошенка. В комісії, до речі п'ятеро з фракції Партії Регіонів", - зауважив Ігор Віталійович.

Керівник вінницького обласного осередку "Батьківщини" Людмила Щербаківська впевнена, що регіонали бояться включати Порошенка-молодшого до бюджетної комісії.

"Тоді їм прийдеться визнати свою непрофесійність. А якщо ми зберемо достатньо підписів на зняття голови комісії за неодноразові порушення, то є вірогідність, що на її місце оберуть Олексія Порошенка. Регіонали не хочуть цього, бо тоді втратять контроль над бюджетними коштами", - зазначила Щербаківська.
Джерело: <a href="http://gazeta.ua/articles/politics/_poroshenka-molodshogo-ne-pustili-do-byudzhetu-vinnickoji-oblasti/498524">Gazeta.ua</a>

Gazeta.ua
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии