
09:03, 24 травня 2013 р.
У липні планується відкриття авіасполучення між Варшавою та Вінницею
У липні планується відкриття авіасполучення між Вінницею та столицею Польщі, яка є центром Мазовецького воєводства. Про це УНН повідомили в прес-службі Вінницької міської ради.
Серед чотирьох областей України, з якими Мазовецьке воєводство уклало угоди про співпрацю, найбільш динамічною є співпраця із Вінниччиною.
"Найдинамічнішою у рамках цих угод є співпраця саме із Вінницькою областю. Стосується вона різних сфер, у тому числі економічної та культурної", - повідомив Маршалек воєводства Адам Струзік.
За його словами, наразі триває активна робота над відкриттям авіасполучення між Варшавою, яка є центром Мазовецького воєводства, та Вінницею.
Планується, що перший рейс відбудеться вже у липні.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Мережа «Аврора» відкрила другий сортувальний центр — відтепер здати сировину на переробку можна ще у Вінниці
Новини компаній
15:00
11 лютого
11:30
11 лютого
ТОП новини
Оголошення
13:12, 4 лютого
09:11, 9 лютого
12
07:31, 3 лютого
11:21, 8 лютого
3
Коментарі