Вінницька птахофабрика на повну потужність запрацює у 2014 році - Соботюк

Компанія ПАТ «Миронівський хлібопродукт» (МХП) планує до середини 2014 року вивести першу лінію «Вінницької птахофабрики» на повну потужність.
Про це 29 травня в ефірі Радіо Ладижин заявила начальник департаменту по роботі з інвесторами і ЗМІ компанії МХП Анастасія Соботюк.
На запитання: «Як триває будівництво об'єктів компанії поруч із Ладижином та чи вкладаєтесь ви у вказані терміни?» - вона відповіла, що проблем ні з термінами, ні з інвестиціями немає.
«У нас, насправді, все чудово просувається - по строкам, по інвестиціям, по менеджменту, по управлінню об'єктами і т.д. Тобто абсолютно все чудово»,- сказала начальник департаменту по роботі з інвесторами і ЗМІ компанії МХП.
Крім того, Анастасія Соботюк відзначила, що компанія планує до середини 2014 року вивести першу лінію "Вінницької птахофабрики" на повну потужність - 220 тис. тон курятини в рік.
«На даний момент функціонує 6 бригад з вирощування птиці і до кінця 2013 року їх буде дев'ять. До середини 2014 р. буде 12 бригад з вирощування курчат. Відповідно з 2014 р. ми вийдемо на 100% завантаження потужностей. Все згідно плану»,- підкреслила Анастасія Соботюк.
FM LADA
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии