У Стрижавській колонії гасили пожежу та «бунт» зеків (ФОТО)

Сьогодні, 30 травня на базі Стрижавської виправної колонії №81 провели масштабну пожежно-тактичну тренувальну операцію з залученням спецназу та пожежної техніки.

За легендою навчань, на території колонії виникає одразу дві надзвичайні ситуації: групова непокора засуджених та пожежа у цеху.

Бунт засуджених згідно сценарію виникає після планового обшуку робочих місць засуджених, під час якого вилучають заборонені речі: горілку, мобільні телефони і т.д.

Агресивно налаштована група бунтівників, з криками «Выходи начальник, побазарим!», «Начальник, водку давай!», та іншими фразами наповненими нецензурною мовою, наступає на працівників колонії.

Ті, у свою чергу, вимагають від «зеків» зупинитись, припинити незаконні дії, обіцяючи при цьому відсутність покарання за вже скоєне (покарання за бунт у колонії становить до 3 років позбавлення волі).

Злочинці ігнорують усі вмовляння адміністрації заспокоїтись і продовжують наступати, дійшовши до брами КПП. У цей час двоє зеків з групи закидають палаючий факел у деревообробний цех, де й розпочинається пожежа.

На допомогу особовому складу колонії прибуває численна група швидкого реагування, яка відтісняє засуджених та проводить їх затримання.

Після цього до роботи приступають пожежники, які ліквідовують загоряння у виробничому цеху.

Вже по закінченню навчальної операції журналістам повідомили, що роль «бунтарів» виконували самі ж працівники колонії, які на момент навчання не перебували на чергуванні.

учения1

 

учения2

 

учения3

 

учения4

 

учения5

 

учения6

 

учения7

 

учения8

 

Вінниця info
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии