• Главная
  • «ВІННИЦЯГАЗ ЗБУТ»: «ГАЗОВІ» ПИТАННЯ БЕЗПЕЧНО ВИРІШУВАТИ ОНЛАЙН
11:42, 10 ноября

«ВІННИЦЯГАЗ ЗБУТ»: «ГАЗОВІ» ПИТАННЯ БЕЗПЕЧНО ВИРІШУВАТИ ОНЛАЙН

«ВІННИЦЯГАЗ ЗБУТ»: «ГАЗОВІ» ПИТАННЯ БЕЗПЕЧНО ВИРІШУВАТИ ОНЛАЙН

Понад 204 тисяч абонентів ТОВ «Вінницягаз Збут», що працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ», користуються онлайн сервісами компанії. Найпопулярнішою платформою серед споживачів природного газу є Особистий кабінет.

«Наші клієнти продовжують активно реєструватися у дистанційних сервісах 104.ua. Станом на 01.11.2021 кількість абонентів «Вінницягаз Збуту», зареєстрованих в Особистому кабінеті споживача, становить 204 382 осіб. Практично, це кожен другий клієнт компанії», – говорить директор ТОВ «Вінницягаз Збут» Василь Сопільник.

Найчастіше користуються Особистим кабінетом жителі Вінниці (60209 осіб), Козятина (16375), Немирова (14070) та Хмільника (12396). Всього з початку 2021 року цю багатофункціональну інтернет-платформу обрали 26 тисяч клієнтів ТОВ «Вінницягаз Збут». За цей час здійснено близько 338 тисяч онлайн платежів.

Керівник постачальної організації наголошує, що важлива перевага Особистого кабінету полягає в тому, що сервіс дозволяє реєструвати до 25 особових рахунків. Таким чином споживачі можуть контролювати стан не лише свого особового рахунку, а й родичів, які не користуються інтернетом. Зокрема, звіряти оплати, передавати показання лічильника, знаходити інформацію по тарифу на доставку і навіть завантажувати рахунки. А у Viber-боті 7104 є додаткова можливість підтверджувати показники лічильника світлиною.

«Сьогодні онлайн сервіси – це не тільки економія часу, комфорт, а в першу чергу, в умовах пандемії, збереження здоров’я. Тому, аби не наражати себе та рідних на небезпеку, ми радимо клієнтам користуватись нашими онлайн сервісами. Нагадаємо, що крім Особистого кабінету вирішити «газові питання» можна через мобільні додатки 104 Mobile (Android) та 104 Mobile Light (iOS); чат-боти 7104ua у Viber і Telegram», – додає Василь Сопільник.

Також з усіх питань щодо газопостачання побутові споживачі можуть звертатися до Контакт-центру за телефоном (0432) 605-304. Менеджери приймають дзвінки щоденно з 8.00 до 20.00, без вихідних, святкових днів та без перерви на обід.

Клієнти з Умані можуть отримати телефонну консультацію в робочий час за номером (067) 24 05 404.

Клієнтські простори 104.ua та відділення «ТВІЙ ГАЗЗБУТ» продовжують роботу в режимі карантинних обмежень (масковий режим та дотримання дистанції між відвідувачами). Адреси, час роботи Клієнтських просторів та регіональних відділень ТОВ «Вінницягаз Збут» шукайте на сайті компанії в розділі «Контакти».

Всю актуальну інформацію про компанію дізнавайтесь на сторінці у Фейсбук та на офіційному сайті ТОВ «Вінницягаз Збут».

Джерело

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...