• Главная
  • Депутати ухвалили рішення про створення Музею Вінниці
16:33, 26 ноября 2021 г.

Депутати ухвалили рішення про створення Музею Вінниці

Депутати ухвалили рішення про створення Музею Вінниці

Після завершення державної реєстрації і всіх підготовчих моментів заклад почне працювати в січні 2022 року, але поки що буде зачинений для відвідувачів.

Центр історії Вінниці офіційно перетворено на Музей Вінниці. Про це повідомляють у Центрі історії Вінниці, передає Depo.Вінниця.

Сьогодні, 26 листопада, на сесії міської ради було ухвалено рішення про створення комунального закладу "Музей Вінниці".

"Це рішення цілком логічне і є наслідком років системної праці. Не забуваймо, що серед іншого необхідність створення Музею Вінниці прописана в стратегії розвитку Вінницької міської територіальної громади до 2030 року - Стратегії 3.0. Власне, ще з моменту заснування Центру в лютому 2017 року нашим пріоритетним завданням було створення Музею Вінниці. Одним з важливих етапів на шляху до виконання цього завдання став наш переїзд у садибу Львовича - одну з будівель, де музей розташовуватиметься. За роки діяльності Центру історії Вінниці було накопичено виставковий, культурно-просвітницький, інформаційний та комунікативний досвід, сформовано основу для фондів майбутнього музею, налагоджено зв’язок з аудиторією і партнерами у місті, країні та за її межами", – йдеться у повідомленні на ФБ-сторінці центру.

Після завершення державної реєстрації і всіх підготовчих моментів заклад почне працювати в січні 2022 року, але поки що буде зачинений для відвідувачів.

"Попереду ще дуже багато роботи, зокрема – реставрація садиби Львовича, що включає розробку проєктно-кошторисної документації та безпосередньо реставраційні роботи. Окрім реставрації передбачається пристосування будівлі та, в перспективі, її двору під експозиційні потреби. На відкриття дверей музею для відвідувачів варто очікувати протягом найближчих кількох років. Музей Вінниці стане тією структурою, яка представлятиме місто у всіх його проявах: природному, історичному, культурному, економічному соціальному, політичному, урбаністичному тощо. Він стане простором комунікації всіх небайдужих до свого міста, майданчиком зустрічей з Вінницею, вінничанами і вінницькістю", – йдеться далі в повідомленні.

А комунальне підприємство "Центр історії Вінниці" діятиме й надалі, але вже з новою командою.і назвою "Офіс туризму Вінниці". Заклад буде підпорядковано департаменту маркетингу міста і туризму і надаватиме послуги в майбутньому Туристичному хабі за адресою вул. Соборна, 89, координуватиме заходи, виставкові проєкти та атракції для туристичних програм.

Джерело

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...