ІV Вінницький Фотоквест 2013 дає новий старт

Чекали, чекали і дочекалися. IV Вінницький фотоквест відбудеться 27 та 28 липня. Традиційно свято заплановано на 2 дні: першого квестимо, а наступного нагороджуємо переможців.    

Цьогоріч  нестиме в собі ще більше позитиву. Завдання будуть спрямованні на креативні фото, що викликатимуть посмішку. Умови залишаються незмінні: 7 завдань, 8 годин на їх виконання, команда складається з 2-5 квестерів. Конкурсні роботи, що набирають найбільше балів від суддів - перемагають.     
Четверта фотогра пройде під патронатом Голови Вінницької обласної Ради Сергія Татусяка. Фотоквест підтримали на найвищому рівні, а це вже неабиякий  показник. Сподіваємося, що представники влади також завітають на нагородження та привітають усіх квестерів.
 
Для тих, хто планує взяти участь у грі вперше, хочу сказати - НЕ ВАГАЙТЕСЯ. На вас очікує чимало вражень та можливість завести нових друзів, а також виграти призи. Ніщо так не зближує людей, як пошук вдалого кадру задля виконання завдання. Неважливо, який у вас фотоапарат, головне цікаві ідеї, ваш позитив та нестандартне мислення. А ті, хто раніше приймали участь у змаганні, будемо раді бачити вас у черговий раз, друзі. Тож годі зволікати, реєстрація уже розпочалася. Записуйте друзів. Слідкуйте за свіжими новинами в нашій спільноті: http://vk.com/vinbazar_fotoquest, ще більше інформації на сайті: http://vinbazar.com/fotokvest.
  
Діставайте свої фотоапарати, 4 Вінницький Фотоквес чекає на креативних, життєрадісних та активних, тобто на ВАС)     
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов