• Через поразку ФК «Вінниця» фанати задіяли вибухові димові шашки на Центральному стадіоні
ФК "Вінниця" програла "Руху" 0:3.
12:20, 11 липня 2013 р.

Вінниччани, стійкі шанувальники Вінницького футболу (приблизно півтисячі), незважаючи на негативний сумарний баланс у попередніх 9 турах, прийшли на трибуни Центрального міського стадіону з надією побачити і добру гру, і переможний результат. Але…

На жаль, знов зафіксована поразка ФК «Вінниця». На цей раз від «Руха» (Винники, Львівська обл.), - 0:3.

Нашы не дотиснули до гола

Гра у першому таймі була не дуже насиченою реальними загрозами воротарям. Лише наприкінці першого тайму обидві команди створили гострі ситуації біля воріт. Наші мали можливість забити гол зі штрафного, але воротар гостей спромігся взяти потужний удар метрів з 20 у самий кут воріт. А от гості свій шанс не упустили, - у навалі на ворота «Вінниці» метрів з 3-5 проштовхнули м’яча у сітку, 0:1.

Другий тайм, хоча і почався з «нецікавого» для нас рахунку, був набагато цікавіше за перший, проте значно гірший за результатом. До слова, у складі «Вінниці» грали футболісти, які мали досвід гри у професійній команді та й ще 1-ї ліги; це, зокрема, капітан команди Заводян, Пивовар, Сестринський, Бабік.

Наш_ атакують

Наші гравці неодноразово мали можливості для взяття воріт, але все марно… Взагалі, добре, що гра правильно конструювалася, ігрова і територіальна перевага була на нашому боці, проте повинен бути і результат «роботи». А його все не було і не було… Справедливим по грі був би рахунок 2:1 на користь Вінниці» і навіть 3:1…

Проте, коли «не забиваєш ти, забивають тобі». Так і сталося. Приблизно за 15 хвилин до кінця матчу капітан гостей Роман Манорек, отримавши «кинжальну» передачу, стрімко просунувся уперед, вийшов «сам на сам» з воротарем «Вінниці» Дестіном Еріком і все, - потужно пробив метрів з 18, - 0:2.

Всі очікували «вибуху» з боку наших футболістів і реально голеві можливості знов створювалися, одного разу стадіон вже в один голос потужно видав «гол!!!», але і на цей раз м’яч пройшов поруч зі штангою.

Боротьба за мяч

Розвитком подій на полі були приголомшені і вболівальники, і самі гравці «Вінниці».. А далі ще більше… Через декілька хвилин нападник гостей Віталій Дмитрук отримав знов – таки кинжальну передачу з центру поля, вийшов знов – таки «сам на сам» з Дестіном Еріком, і знов метрів з 18 перекинув м’яча у ворота, 0:3.

Фанати

Фанати, які залишилися не задоволенні грою, задіяли вибухові димові шашки на «своїй» трибуні, - вибухів було більше десятка. Генерація значної кількості білого, чорного, помаранчового диму, що швидко поширювася на все поле, змусила суддю призупинити гру хвилин на 10, поки не стало знов «щось» видно.

Через темряву гру зупинили на 10 звилин

Через декілька хвилин матч закінчився. У вкрай кепському настрої наші футболісти йшли з поля, і вболівальники з трибун теж. Все. Крапка. На жаль, проект відновлення великого футболу у нашому місті у цьому році зазнав жорсткої поразки.

Але будемо сподіватися на краще у майбутньому.