18:00
24 липня
10 липня в районну лікарню госпіталізовано 60-річну жительку міста Бар з діагнозом "термічні опіки ІІ-ІІІ ступеню, 15 відсотків тіла".
Як з'ясувалося жінка розпалювала на відкритому вогні суміш смоли із дизпаливом. Речовина раптово загорілася та завдала пенсіонерці травм. Наразі, стан постраждалої важкий.
Опіки цього ж дня отримав житель села Китайгород, Іллінецького району. Чоловік випадково перекинув на себе окріп. 24-річного чоловіка госпіталізували до районної лікарні з діагнозом «термічні опіки І-ІІ ступеню 10 відсотків тіла». Стан здоров’я нині - задовільний.
Коментарі