Вінничанка Анна Мітрінюк, стала героїнею програми одного з українських телеканалів. Молода жінка з Сальника, яка після розлучення з чоловіком вимушена сама виховувати доньку, хоче продати свою нирку, аби вирішити квартирне питання а також дати своїй дитині більше ніж має сама.
За свій здоровий орган жінка хоче отримати не менше 30 тисяч євро. За отримані гроші жінка хоче придбати квартиру в Калинівці, де за її словами, вона зможе знайти роботу і забезпечити свою дитину. В селі як каже жінка – роботи не має, а добиратися в місто – досить важко.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі