• Головна
  • На Вінниччині ретельно перевірятимуть перевезення небезпечних вантажів
09:47, 16 липня 2013 р.

На Вінниччині ретельно перевірятимуть перевезення небезпечних вантажів

З 15 липня по 11 серпня Державтоінспекція Вінниччини проводитиме комплекс цільових заходів під умовною назвою «Небезпечний вантаж». Основна їхня мета – запобігти виникнення надзвичайних ситуацій та подій під час перевезення небезпечних вантажів та посилення контролю за здійсненням таких перевезень.

У цей період за транспортними засобами, які перевозять небезпечний вантаж, інспекторами ДПС здійснюватиметься посилений контроль. А саме, перевірятимуться свідоцтва про допущення транспортного засобу до перевезення визначених небезпечних вантажів, ДОПНВ - свідоцтво про підготовку водіїв цих автомобілів, письмові інструкції на випадок аварії чи надзвичайної ситуації, договір обов’язкового страхування відповідальності власників, погодження дорожнього перевезення небезпечного вантажу, виданого Державтоінспекцією.

До проведення даного відпрацювання будуть залучені співробітникиУкртрансінспекції, а керівникам підприємств, установ та організацій, які займаються виробництвом або реалізацією небезпечних речовин вказано обов’язково надавати перевізникам відповідні документи з достовірною інформацією про небезпечний вантаж та здійснити страхування відповідальності на випадок негативних наслідків перевезення небезпечних вантажів.

Довідка: до небезпечних вантажів відносяться речовини, матеріали, вироби, відходи виробництва й іншої діяльності, які в силу належних їм властивостей і особливостей при наявності певних факторів у процесі транспортування, при виконанні вантажно-розвантажувальних робіт і зберіганні можуть завдати шкоди навколишньому середовищу, стати причиною вибуху, пожежі або ушкодження транспортних засобів, будинків і споруджень, а також загибелі, травм, отруєнь, опіків або захворювань людей, тварин і птахів.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...