• Головна
  • У Козятинському районі скоро відкриють сезон полювання
12:04, 19 липня 2013 р.

У Козятинському районі скоро відкриють сезон полювання

Наближається час відкриття нового, літньо-осіннього, мисливського сезону

Прикметою наближення свята відкриття полювання стають мисливські магазини, в яких із кожним днем збільшуються натовпи покупців біля стендів зі зброєю і спорядженням. Якщо для більшості мисливців міжсезоння - пора томливого чекання, то для працівників мисливських господарств це період напруженої роботи, від успішного завершення якої залежатиме відпочинок і настрій гостей. І ось уже незабаром - відкриття довгоочікуваного сезону полювання.

Коли можна полювати

Полювання починається з 16 години третього серпня і триватиме до 24 листопада 2013 року включно. Полювати можна на гусей (сіру, білолобу велику, гуменника), норця великого, качок (крім гоголя, черні білоокої, савки, огара, галагаза, гаги звичайної, лутка, крохалів), лиску, курочку водяну, пастушка, куликів (крім кулика-сороки, ходуличника, шилодзьобки, кроншнепів, чайки, лежня, дерихвоста, поручайника, крем`яшника, чорниша, перевізника, фіфі, зуйка морського, малого, великодзьобого, галстучника), голубів (крім голуба-синяка). Дні полювання: середа, субота, неділя.

На перелітну дичину полювання триватиме з 30 листопада по 29 грудня 2013 року, за разовими відстрільними картками. Дні полювання: субота, неділя.

На перепілку - з 16 години третього серпня до 24 листопада 2013 року включно.

На фазанів полювати заборонено

- У Козятинському районі заборонено полювання на фазанів, оскільки районне товариство займається вирощуванням молодняка в мисливських угіддях. Тому прохання до мисливців - не відстрілювати фазанів, треба, щоб вони підросли, - розповідає Володимир Зайчик, голова Козятинської районної організації Українського товариства мисливців і рибалок.

Норми полювання

Норма полювання пернатої дичини на одного мисливця за день полювання:

- Гусей – 1 шт.

- Курочок водяних – 4 шт.

- Голубів – 10 шт.

- Норців великих – 1 шт.

- Куликів – 10 шт.

- Качок – 5 шт.

- Лисок – 6 шт.

- Перепілок – 15 шт.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...