• Головна
  • Перший Відкритий чемпіонат Вінниччини зі стріт воркауту
13:58, 22 липня 2013 р.

Перший Відкритий чемпіонат Вінниччини зі стріт воркауту

Напроти заводу «Аналог» на спортмайданчику, облаштованому гімнастичними снарядами, 20 липня відбувся Перший Відкритий чемпіонат Вінниччини зі стріт воркауту.

Пояснюємо, стріт воркаут (Street Workout - вуличная робота) включає виконання гімнастичних вправ на спортмайданчиках, розташованих поза приміщень, - в основному на турніках та  брусах з акцентом на силу.

Це вид спорту, споріднений зі звичайною спортивною гімнастикою, дещо «молодий» для Вінниці і області. Перший офіційний чемпіонат міста був проведений восени 2011 року. З того часу стріт воркаут стрімко набирає «оберти» в нашому регіоні, число його прихильників зростає.

У перших числах липня цього року навіть створено Федерацію стріт воркуауту Вінниччинни. За словами її президента Євгенія Кульчицького, наша область об’єднує у своїх лавах вже більше 500 спортсменів і 5-ю в Україні створила свою федерацію. Це наразі дає більші преференції у формуванні команд і участі у Всеукраїнських та міжнародних змаганнях. До слова, в червні на чемпіонаті світу зі стрітворкауту у Дніпропетровську вінниччани Євгеній Кульчицький та Влад Довгань взяли 5 місця, відповідно, у вільному стилі (фрістайлі) та силовому (з додатковим навантаженням у 32кг).

На урочистому відкритті змагань учасників і вболівальників привітали, зокрема, депутат облради Наталя Солейко, голова благодійного фонду «Здорова нація» Вадим Кудіяров, Евгеній Кульчицький. Далі гімн України з рівнянням на Державний прапор.

Перед початком офіційних виступів турнікменів дали майстер – класи Евгеній Кульчицький, Влад Довгань, представники Федерації стріт воркауту України Віталій Ворохоб, Володимир Хрипливенко.

У змаганнях прийняли участь всього майже 100 спортсменів з Вінниці, Козятина та Бару. Глядачів зібралося декілька сотень та й ще до того ж мешканці будинку, що розташований поруч, з цікавістю дивилися на перебіг подій зі своїх балконів. Вправи сильних, міцної статури хлопців неодмінно викликали схвалювальні вигуки і оплески глядачів.

За словами Евгенія Кульчицького, такої значної кількості учасників змагань обласного масштабу рідко буває навіть у великих містах – мільйонниках і, відповідно, глядачів.

Отже переможцями Першого Відкритого чемпіонату Вінничини у 5 номінаціях стали всі спортсмени Вінниці, а саме:

- в особистому силовому фрістайлі - Денис Мушинко;

- у підтягуванні на турніку з вантажом у 32кг - Дмитро Богун, 19 разів;

- у віджиманні на брусах з вантажом у 48кг - Олександр Добрянський, 14 разів;

- у силовому триборстві серед юних до 15 років по сумі вправ на брусах – підтягування, віджимання та утримання прямого кута – Денис Левчук;

- у групових вправах (4 спортсмена) з підтягування на турніку – команда «Зелені перці».

На брусах. Тренування

 

Глядачі

 

Показовий виступ

 

Підтягування на турніку з вагою у 32кг

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...