• Головна
  • «Тарасова Правда» знову в центрі скандалу
12:54, 23 липня 2013 р.

«Тарасова Правда» знову в центрі скандалу

Скандальний вінницький сайт "Тарасова Правда" знову в центрі уваги. “Найбільш відвідуваний ресурс Вінниці” видалили з рейтингу Rating.vn.ua за “накрутку”. Відвідуваність “... Правди” виявилась липовою.

Ще не вщухли пристрасті навколи нещодавнього арешту власника “сайту компроматів” Тараса Чорноівана, якого звинувачували у вимаганні 400 тисяч гривень, як ресурс видалили з найпопулярнішого рейтингу вінницьких сайтів за фіктивну активність. Іншими словами відвідуваність “Тарасової Правди” - фальшива та створена завдяки звичайному шахрайству.

Схема, завдяки якій сайт отримував понад трьохтисячну відвідуваність щоденно, надзвичайно просто. Велика частина людей, що переглядали “Тарасову Правду” переходили з ресурсів ord-02.com, 0432.in та ще кілька десятків подібних. Що ж змушувало користувачів переходити з одного ресурсу на інший? Відповідь … нічого.

Заходячи на будь-який сполучний ресурс, завдяки прихованому коду, “Тарасова Правда” відкривалася автоматично. Тобто відвідувач відкривав два ресурси одночасно, але “Тарасова...” була настільки малою (близько одного квадратного пікселя), що помітити її фактично не можливо.

Адміністраторам Rating.vn.ua виявили злоякісний код та задокументували порушення. 23 липня сайт офіційно видалили з Вінницького рейтингу. Чимала кількість користувачів сайту “Тарасова Правда” насправді відвідуваність цілої мережі ресурсів.

До речі,  на самій “... Правді” теж розміщений подібний код. Він відкриває сайт  forumtp.net ("Форум чесних людей"). В свою чергу на  forumtp.net розміщений подібний, що запускає “Тарасову Правді”, але наразі він вимкнений.

Яка реальна відвідуваність “Проекту вільних людей” невідомо, але напевно можна сказати, що до перших місць в ТОПах ще далеко.  

 
XBgS7NtgIYM

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...